Коли народилася наша перша дитина, я помітила зміни в моєму чоловікові, але не надала їм особливого значення. На 10-річчя нашого весілля він зізнався, що відбувалося у той період.

Життя

Коли народилася наша перша дитина, я помітила зміни в моєму чоловікові, але не надала їм особливого значення. На 10-річчя нашого весілля він зізнався, що відбувалося у той період.

Пройшло 20 років з того часу, як ми з моїм коханим вперше зустрілися в школі, а наше весілля відбулося через 8 років після цієї першої зустрічі. Насолоджуючись життям і кар’єрою, ми не поспішали ставати батьками, поки мені не виповнилося 25 років, коли ми з радістю виявили, що я вагітна. Однак протягом цього часу я, на жаль, не помічала зростаючої дистанції між нами, поглинена своєю вагітністю, а потім і нашою дитиною. Через рік після народження нашої дитини я раптом відчула занепокоєння мого чоловіка, що включає зміну роботи та відхід з соціальних мереж.

Але тоді я могла зібрати докупи ці зміни. Незважаючи на всі ці проблеми, наше життя все ще здавалося нормальним: ми спілкувалися, відзначали свята і навіть вітали другу дитину, проходячи через звичайні злети та падіння життя. У день, коли ми відзначали 10-річчя спільного життя, чоловік розповів про свій минулий роман з колегою, який тривав півтора роки. Чоловік запевнив мене, що їхня любов була лише у фізичному, але ніяк не в духовному просторі.

Це зізнання пов’язало для мене воєдино всі минулі дива. Я знайшла його колишню коханку в інтернеті, тепер щасливо одружену та з дітьми. Викриття змусило мене задуматися про складність зради, що включає не тільки зрадника і зраджену, а й сторонню людину, яка пов’язується з цією історією. Це знання досі переслідує мене. Я все ще борюся з впливом минулих дій чоловіка на наше спільне життя. Як мені позбавитися цих думок, і наскільки сильно минуле може вплинути на наше майбутнє, незалежно від прожитих разом років?

Залишити відповідь