Коли Оксана втомилася допомагати брату по господарству, то запропонувала йому або одружитися, або знайти хатню робітницю. Але незабаром вона змушена була вдатися до рішучого кроку.

Життя

Коли Оксана втомилася допомагати брату по господарству, то запропонувала йому або одружитися, або знайти хатню робітницю. Але незабаром вона змушена була вдатися до рішучого кроку.

Антон, розчаровано переглядаючи анкети на сайтах знайомств, глузував з завищених очікувань деяких жінок, особливо відзначаючи нереалістичні бажання однієї особи на ім’я Ганна. Його пошуки серйозних відносин здавалися марними серед моря вимогливих анкет. Сестра Антона, Оксана, яка допомагала йому по господарству, часто піддражнювала його за те, що він заводить знайомства в інтернеті. Вона критикувала його підхід і пропонувала йому шукати партнерку в середовищі знайомих або своїх колег, підкреслюючи відсутність у нього навичок ведення домашнього господарства та залежність від підтримки родичів.

Незважаючи на високий дохід Антона, його нездатність справлятися з основними домашніми справами справді була серйозною проблемою. Оксана, втомлена від цього, що брат завжди покладається на неї у домашній роботі, у результаті вирішила, що тому час або знайти дружину, або найняти хатню робітницю, заявивши, що більше допомагати йому не планує. Антон, однак, спокійно поставився до її погроз, вважаючи, що вона повернеться, як це робила завжди. Однак, коли сестра не з’являлася протягом трьох днів і не відповідала на його дзвінки, Антон раптом усвідомив, що йому потрібно розібратися зі своєю ситуацією.

З небажанням він подумав про те, щоб винайняти хатню робітницю, але в результаті вважав це дорогим рішенням і відновив спроби знайти супутницю життя, яка могла б розділити з ним ці обов’язки. Незважаючи на зустріч з кількома потенційними нареченими, пошуки Антона здавалися безплідними – поки він не натрапив на сусідку, доглянуту вдову з дорослими дітьми. Побачивши в ній потенційну супутницю життя, Антон усім серцем прагнув відносин з нею. Через півроку, коли Оксана таки приїхала в гості, то була приємно здивована, побачивши позитивні зміни у своєму браті. Антон став більш відповідальним і навіть прибирав за собою – явне свідчення перетворюючої сили любові та товариства. Оксана була вражена і рада за брата, визнаючи чудовий вплив, який чинила на нього його нова партнерка.

Залишити відповідь