Колишня дружина Дзідзьо показала їхні спільні фото та неочікувано заговорила про кохання

ЖИТТЯ

Відома українська співачка та колишня дружина Дзідзьо неабияк здивувала мережу. Нещодавно SLAVIA опублікувала спільні фото з ексчоловіком та неочікувано заговорила про кохання. На сторінці в Instagram співачка опублікувала відео, в якому продемонструвала романтичні світлини з артистом.

Як виявилось, 20 листопада Дзідзьо відсвяткував день народження. Чоловіку виповнилось 40 років. З цієї нагоди SLAVIA публічно привітала артиста з ювілеєм, адресувавши йому зворушливі слова.

“Коли, як не зараз, у твій день…Михасику, з ювілеєм! Аж не віриться, бо я ще досі та юна, 17-річна… А ти завжди хотів бути старшим. Ти був старшим. Ментально. Ти вирізнявся серйозністю з-поміж однолітків. Ти мислив по-дорослому. Тобі хотілося подорослішати ззовні. Ти не любив свої фото в юності, де в тебе стирчать ребра… Фото ще багато, спогадів ще більше… “, – підписала публікацію співачка.

Також SLAVIA додала, що дуже пишається своїм ексчоловіком. Вона вдячна артисту за щасливі моменти подружнього життя та цінний досвід. Також зірка українського шоу-бізнесу побажала Дзідзьо знайти своє кохання та побудувати щасливу сім’ю. Експодружжя перебуває в хороших стосунках та інколи спілкується.

Читайте також: Юлія Саніна зізналась, чи вважає Тіну Кароль своєю подругою

Залишити відповідь