Командир взводу – старший офіцер батареї Олександр Подолюх. Львів прощатиметься з Героєм

СУСПІЛЬСТВО


Командир взводу – старший офіцер батареї Олександр Подолюх. Львів прощатиметься з Героєм

19:05 20 листопада 2023 р.

У вівторок, 21 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Олександром Подолюхом, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону Олександра Подолюха розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Олександр Подолюх (12.08.1971-13.11.2023). Уродженець міста Яворів Львівської області.

Навчався у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея Львівської області. У 1988 році вступив до Львівського державного сільськогосподарського інституту (сьогодні – Львівський національний університет природокористування), здобув освіту за спеціальністю «Агрономія». Згодом закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Англійська мова і література».

У 2014 році проходив військову службу у лавах прикордонників. Упродовж свого життя змінив багато місць праці: обіймав посаду вчителя у середній загальноосвітній школі №30, згодом працював у транспортній та охоронній сферах.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Проходив військову службу на території Волинської, Запорізької, Черкаської та Донецької областей. Упродовж останнього періоду боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі військової частини А4640 на посаді командира взводу – старшого офіцера батареї.

У Олександра Подолюха залишилися батько, дружина, двоє доньок і брат.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1