Korea Land and Housing Corporation, яка з нуля збудувала місто в Кореї, відбудовуватиме Львів (відео)

СУСПІЛЬСТВО


Korea Land and Housing Corporation, яка з нуля збудувала місто в Кореї, відбудовуватиме Львів (відео)

15:41 7 листопада 2023 р.

Велика державна корпорація Korea Land and Housing Corporation, яка за два роки з нуля збудувала місто в Кореї, співпрацюватиме з Львівською громадою у відбудові і розвитку міста.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише DailyLviv.com.

Також ця корпорація спеціалізується на втіленні великих інфраструктурних проєктів та збудувала уже чимало індустріальних парків. На цьому наголосив мер Львова Андрій Садовий.

«Є в Кореї місто Седжон. Його повністю збудувала з нуля велика державна корпорація LH. І власне з цією корпорацією ми підписали угоду. Це компанія, яка має бюджет такий самий, як бюджет України. Вона спеціалізується також на великих інфраструктурних проєктах, загалом збудувала дуже багато індустріальних парків, загальна площа яких – більша, ніж площа міста Львова. Плануємо разом з ними працювати.

Читайте також: Будівництво першої у Львові ТЕЦ на трісці вартістю 1 млрд грн зупинили не розпочавши

Чому це важливо? Українська перемога має дві частини: деокупацію усіх наших земель, і також відбудову. І для цього потрібні партнери. Корейці знають, що таке війна, фактично від Сеула за 30 км – уже північна Корея, тому вони будуються правильно, з укриттями, сховищами», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

 

Читайте також: Шість компаній у Львові отримали найбільше дозволів на забудову, – ЗМІ

Нагадаємо, напередодні під час візиту до Сеула міський голова Львова Андрій Садовий підписав меморандум з Korea Land and Housing Corporation (Корейська земельно-житлова корпорація). Загалом у Республіці Корея з 6 до 11 листопада відбувається «1-а Програма обміну знаннями з питань співробітництва у сфері реконструкції». Сюди запросили українських урядників та представників місцевого самоврядування, наукової спільноти та бізнесу. Делегати матимуть зустрічі з корейськими фахівцями сфери розвитку міст та житлобудування з метою розробки планів проєктів, які можуть бути реалізовані згодом. 

Корейська сторона забезпечує фінансову на організаційну складову візиту, зокрема, оплачує переліт та проживання української делегації.

 DailyLviv.com писав, що у Львові збудують індустріальний парк Рясне-2, за який судили міського голову Садового

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1