Космічні технології NASA отримали перспективний розвиток на Землі: Нікель-воднева батарея прискорить чергову революцію у галузі енергетики

СУСПІЛЬСТВО

Компанія EnerVenue розробляє довговічну та стійку акумуляторну технологію, засновану на технологіях, які NASA використовувало понад 40 років для живлення Міжнародної космічної станції, космічного телескопа Хаббл та інших об’єктів. Ця технологія може замінити традиційні батареї у довгостроковій перспективі. “Наша технологія набагато безпечніша, ніж літій-іонна”, – сказав генеральний директор EnerVenue Йорг Хайнеманн.

Ідея технології EnerVenue походить з роботи професора Стенфордського університету І Цуя, який також є головою та головним радником з технологій стартапу. Цуй вигадав, як адаптувати технологію NASA з виробництва нікель-водневих батарей із тривалим терміном служби для життєздатного використання на Землі, використовуючи матеріали, які значно знизили витрати.

Технологія нікель-водневих батарей NASA добре підходить для космосу, оскільки вона може витримувати суворі умови, включаючи екстремальні температури, що швидко змінюються. Батареї безпечні та служать дуже довго. Вони також повністю придатні для вторинної переробки, не виробляють токсичних відходів, які хімічний склад не призводить до пожежонебезпечності.

Єдина проблема при впровадженні технології на Землі полягає в тому, що їхнє виробництво неймовірно дороге. З усім тим, EnerVenue розробила метод виробництва метал-водневих батарей за зниженою ціною та задовольнила високий попит споживачів енергії.

«Ємності для зберігання енергії EnerVenue наразі розгортаються на випробувальних полігонах комунальних служб по всій території Сполучених Штатів, – пояснив Хайнеманн.

Компанія оголосила про відкриття виробництва батарей у США. Gigafactory вироблятиме батареї для накопичувачів енергії, здатні витримувати понад 30 000 циклів перезаряджання кожна. Вони можуть зберігатися у стелажах та здатні експлуатуватися до 30 років».

У короткостроковій перспективі EnerVenue бачить, що її технологія допоможе у розгортанні періодичних відновлюваних джерел енергії, включаючи сонячну та вітрову. А в довгостроковій перспективі компанія вважає, що її технологія може увійти до будинків людей, що є ще одним чудовим прикладом того, як космічні технології можуть стати повсюдними.

«Наша технологія набагато безпечніша, ніж літій-іонна, — пояснив Хайнеманн, — вона забезпечує набагато більшу гнучкість з точки зору того, як часто і як довго її можна розряджати, і працює більш ніж утричі довше, зберігаючи при цьому майже всі свої Початкові характеристики. ємність».Source by [author_name]