Краще сядьте! Свобода Росії вже в Криму? Все як в Білгороді – звільнення почалося: це просто шок!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

У місті Сочі, що на Росії, помітили загадкові листівки з посланням. Їх розмістили на підтримку російських добровольців.

Таким чином, невідомі патріоти підтримують рухи опору. Відповідні кадри вже розмістили у мережі.

На оприлюднених фото можна побачити, що на стінах міста розмістили листівки на підтримку легіону “Свобода Росії”.

“Невідомі патріоти із Сочі підтримують рухи опору! Свобода близько! “L”. За волю!” – підписали кадри російські добровольці, які чинять опір путінському режиму.

Тим часом в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли, чи узгоджували легіон “Свобода Росії” та РДК свої дії в Бєлгородській області з українським керівництвом.

Про це в ефірі телемарафону розповів представник відомства Андрій Юсов 25 травня.

За його словами, російські добровольці, які виступають проти агресії Кремля, діють самостійно. Українська сторона лише спостерігає за процесом.

“РДК і легіон “Свобода Росії” вже робили відповідні заяви. Це громадяни РФ, і на території своєї батьківщини, яка називається наразі Російська Федерація, вони діють самостійно, згідно з власними цілями, політичними планами та маніфестами. Україна, звичайно, спостерігає за цими подіями, але громадяни РФ на території Росії діють самостійно”, — йдеться в повідомленні.

Окремо Андрій Юсов зазначив, що події в Бєлгородській області показали всьому світу, наскільки є хиткою конструкція режиму російського президента Володимира Путіна.

Люди, здатні зі зброєю в руках захищати населення від режиму Кремля, мають сильну підтримку на території РФ, зокрема серед місцевого населення.

“Їхні дії набирають обертів. Це вже не перші події, не перші внутрішні конфлікти, і вони стають усе масштабнішими. Ці конфлікти в Росії стають масштабнішими, думаю, що можна чекати на продовження подібних подій і розширення їхньої географії. Ідею пропагандистів РФ про буферну зону всередині Росії можна лише підтримати, вона буде корисною для України”, — каже Андрій Юсов.

В “РДК” та легіоні “Свобода Росії” також спростували слова Кремля про те, що Україна допомогла їм в здійсненні рейду в Білгородській області.

Командир “РДК” Денис з позивним “Вайт Рекс” зазначив, що це виключно операція російських добровольців, українські військові не заходили на територію Росії. Україна координувала дії з ними виключно до держкордону.

“Все, що за кордоном України – це наше рішення. Україна не давала нам ні зброї, ні техніки. До кордону координують українські військові, за межами – ми просимо друзів допомогти в плануванні, вони можуть тільки так підтримати нашу місію”, – наголосив командир РДК.

Також стало відомо, що російські загарбники вивозять секретну військову документацію з тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зазначається, що на початку травня окупанти «евакуювали» військову документацію з півострова на територію Росії.

«Також вони вивезли шифрувальне обладнання з органів військового управління збройних сил Росії», – йдеться в повідомленні.

Центр подякував українським партизанам на тимчасово окупованих територіях за надану інформацію.

Раніше парламент представив стратегію першочергових кроків після деокупації Криму. А президент створив раду щодо звільнення Криму.

Екскерівник Служби зовнішньої розвідки України, генерал Микола Маломуж заявив, що деокупація Криму – це комплексна велика робота, яка потребує повної підготовки та оснащення. Для того аби проводити успішні операції необхідно озброєння та ракетні засоби далекої дії до 150 км, бронетанковий кулак, САУ, кілька мільйонів боєприпасів та ракет, снарядів, мін.

Добавить комментарий