Країни Перської затоки створюють єдину візову систему, подібну до Шенгенської

СВІТ

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Рада співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) оголосила про створення єдиної туристичної візи, яка спростить подорож шістьма арабськими країнами, серед яких: Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар, Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ). Про це повідомляє УНН із посиланням на щоденне ділове видання The Economic Times.

Цитата

“Уніфікована туристична віза Перської затоки — це проект, який сприятиме полегшенню та впорядкуванню пересування мешканців і туристів між шістьма країнами РСАДПЗ і, безсумнівно, матиме позитивний (вплив – ред.) на економічний і туристичний сектори”, — розказав Генеральний секретар GCC Джасем Мохамед Альбудайві.

Деталі

Генеральний секретар GCC також зазначив, що віза є новим досягненням для блоку з шести країн і буде підтримувати “постійне спілкування та координацію” між членами.

Нову візову систему для країн-учасниць організації співробітництва Перської затоки анонсували цього тижня в Омані, під час зустрічі високопосадовців країн, що входять до РСАДПЗ.

Повідомляється, що єдина віза до країн Перської затоки буде схожа на систему між державами-членами Шенгенського простору, завдяки чому відкриється шлях для спрощених подорожей через Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар, Саудівську Аравію та Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туреччина почала боротьбу із “закулісним туризмом”: змінює правила оренди житла

Додатково

Крім уніфікованої туристичної візи, країни Перської затоки також схвалили електронне зв’язування правопорушень між державами. Також, розробляється комплексна стратегія боротьби з наркотиками.

Оскільки країни РСАДПЗ об’єднуються для реалізації цих ініціатив, регіон може стати ще більш привабливим місцем для туристів, сприяючи тіснішій співпраці та зв’язку між державами-членами. Стверджують, що уніфікована туристична віза має змінити ландшафт подорожей у регіоні Перської затоки в найближчі роки.

Залишити відповідь