Крим-це Росія!? У Франції шокували заявою: цинізм не має меж – наважились на страшне. Це жесть!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Лідерка партії “Національне об’єднання” Марін Ле Пен набралася наглості укотре заявити, що так званий референдум у Криму у 2014 році, після якого Росія анексувала півострів усупереч нормам міжнародного права, був законним.

Про це любителька диктаторів Ле Пен цинічно заявила в середу на слуханнях із питань іноземного втручання у Національних зборах Франції.

За словами лідерки французьких ультраправих, “Крим був російським протягом двох століть, а українським – протягом 60 років, подарованих диктатором, до того ж за примхою”.

Про кримських татар вона, схоже, не в курсі.

“І як абсолютна захисниця референдуму, я вважала, що жителі Криму вільно висловили свою думку, проголосувавши за приєднання до Росії. Я це казала під час референдуму щодо Криму, я це кажу й сьогодні”, – додала вона.

Схоже, навіть події після 24 лютого жодного разу не зробили цю даму розумнішою хоч на мізерну краплинку.

Ле Пен також заявила, що сама була в Криму – що є порушенням українського законодавства, де “бачила багатьох людей і змогла побачити, що він (Крим – ред.) справді відчував себе набагато глибше прив’язаним до Росії, ніж до України”.

Лідерка “Національного об’єднання” послідовно підтримувала протиправну анексію частини території України, однак у 2022 році, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, раптом заявила, що Москва “порушила український суверенітет”.

Достеменно невідомо, чи заборонили Ле Пен в’їзд в Україну через відвідування Криму. Цей крок обговорювався на початку 2017 року, але тоді в СБУ повідомили, що “за результатами оцінки всієї інформації і думок відомств” заборону вирішили не застосовувати.

Добавить комментарий