Кинув всіх і махнув в Європу? Чинушу викрили – від Польщі до Канади: як він посмів? Жесть!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Український політик та колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації, Андрій Гордєєв виїхав за кордон на невизначений термін та не збирається повертатися.

За інформацією, отриманою від джерела, близького до політика, з’ясувалося, що він разом з родиною обрав нове місце проживання — Канаду. Однак інші невірогідно називають його перебування в Польщі.

Що стосується деталей виїзду Гордєєва, то вони залишаються в невизначеності, оскільки не розуміло, як чоловіку призовного віку та без трьох дітей вдалося отримати можливість виїхати за кордон.

Влітку 2022 року, коли відбувався конфлікт із військовослужбовцями Збройних Сил України, Андрій Гордєєв стверджував, що він є людиною, що несе службу, але залишав таємницею місце цієї служби. У ході цього конфлікту він навіть махав пістолетом, який випав із його рук на землю.

Пізніше, в ході судового допиту у справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк, він представив себе військовослужбовцем. Після початку повномасштабного вторгнення Гордєєва оформили в одну з частин Сил спеціальних операцій.

У грудні 2022 року в Асоціації футболу України розповідали, що Гордєєв ховався в селі на заході країни, уникаючи переговорів з тими, хто намагався впливати на нього щодо розкриття інформації про Андрія Павелка.

Нагадаємо, що в період з 2014 по 2016 роки Гордєєв виступав народним депутатом від БПП, а з 2016 по 2019 рік обіймав посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації. Проте, після звинувачень у причетності до вбивства Катерини Гандзюк, його звільнили з цієї посади.

Залишити відповідь