Легіон "Свобода Росії" показав, як нищив війська РФ у Бєлгородській області

СВІТ


Під час операції в Бєлгородській області російські військові ховались під заборами та в будинках місцевих жителів. Фото: скріншот з відео

Під час операції в Бєлгородській області російські військові ховались під заборами та в будинках місцевих жителів.

Навіть попри те, що вони мали численну перевагу та добре знали місцевість. Про це повідомляє легіон «Свобода Росії» у Telegram.

«Перше відеозведення нашої операції в Бєлгородській області. Кадри, що демонструють боягузтво і непрофесіоналізм путінських військ. Маючи чисельну перевагу, діючи на знайомій їм території, солдати ЗС РФ панічно ховалися в посадках і під парканами», – наголосили в легіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не давала нам ні зброї, ні техніки» – командир РДК про прорив під Бєлгородом

За їх словами, російські військові хотіли пограти в хованки, але «артилеристи з легіону «Свобода Росії» грають краще».

На відео є кадри укриття мотострілецької роти в покинутих житлових будинках місцевих жителів.

«Тут же – знищена і пошкоджена техніка, яка більше не поїде російськими дорогами руйнувати українські міста», – додали в легіоні.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян – РДК та легіон «Свобода Росії».

Обидва воюють на боці України. Російська місцева влада заявила про проникнення «української ДРГ» і запровадили режим «контртерористичної операції», який згодом скасували.

Головне управління воєнної розвідки події в області назвало операцією для створення «смуги безпеки», яку проводять громадяни РФ з легіону «Свобода Росії» та РДК.
Джерело