Лікарню у Соснівці приєднали до обласної у Львові

СУСПІЛЬСТВО


Лікарню у Соснівці приєднали до обласної у Львові

17:00 19 вересня 2023 р.

Львівську обласну лікарню відновного лікування № 3, що у Соснівці, приєднали до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня».

Рішення про таке ухвалили депутати обласної ради сьогодні, 19 вересня. Про це повідомила Львівська обласна рада, пише Dailylviv.com.

Основна мета –  покращення якості та доступності медичного обслуговування населення, в тому числі щодо надання медичної та реабілітаційної допомоги особам постраждалим внаслідок збройної агресії російської федерації.

Рішенням також передбачено створення на базі Львівської обласної клінічної лікарні медичного реабілітаційного центру для надання медичної та реабілітаційної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших збройних військових формувань, які здійснюють захист суверенітету та територіальної цілісності нашої Держави, особам постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації на територію України.

«Зараз у лікарні у Соснівці проходить реабілітацію велика кількість мешканців Львівщини та наших військових.  Міністерство охорони здоров’я не бачить цю лікарню як окрему установу. Відтак приєднання її до обласної клінічної лікарні дасть можливість розвиватися, закуповувати обладнання, гідні заробітні плати та надання якісної послуги з реабілітації нашим захисникам», –  зазначив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.    

У Львові оживили патологоанатомічне бюро

Львівська обласна рада ще не вирішила долю головних лікарів восьми лікарень

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1