Ллойд Остін заявив: Нема зброї, що була б “чарівною паличкою”

ПОЛІТИКА, СВІТ, СУСПІЛЬСТВО

Голова Пентагону Ллойд Остін зазначив, що нема зброї, що була б “чарівною паличкою”, все залежить від синхронізації всього озброєння.

Успіх України у війні проти Росії залежить від того, як Київ застосує та синхронізує передане західними країнами озброєння. Про це під час брифінгу повідомив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін. Про це дізналася  «Оперативна Україна інфо».

“У такому конфлікті, як цей, немає зброї, яка могла б стати чарівною паличкою. Все залежить від наданих військових можливостей та їхньої інтеграції (з уже наявними озброєннями, – ред), чи мовиться про F-16, HIMARS чи щось інше: все залежить від того, як ви використовуєте ці можливості та синхронізуєте їх для досягнення потрібного ефекту на полі бою”, – зазначив голова Пентагону.

США чекають, що Україна продовжить витісняти росіян зі своєї території і в зимовий період, як це анонсував президент Володимир Зеленський.

Остін зазначив, що українські захисники готові до зими, а США продовжують допомогу в їхній підготовці. Зокрема, в пакеті допомоги міститься зимове спорядження.

Україна вже завдала окупантам серйозних збитків, і Росії знадобиться значний час, щоб оговтатися, зазначив він. ЗСУ вже вдалося відвоювати 50% окупованої території та відігнати Чорноморський флот від своїх берегів.

“Це жорстка, виснажлива боротьба, і такою вона буде і в майбутньому”, – резюмував Остін.

Залишити відповідь