Лукашенко, ТИ Ж ОБІЦЯВ! Зеленський підняв слухавку: ЦЕ НАПАД! Армію на кордони, гірше 24 лютого?!

Політика

Здається, що білоруський самопроголошений президент Лукашенко таки хоче повоювати. Білорусь уже підготувала свої військові підрозділи і навіть закупила техніку. Інтернет гуде від здогадок, що має на увазі білоруський диктатор Олександр Лукашенко і чи підуть його війська на Україну, хоч він неодноразово обіцяв президенту Зеленському особисто, що цього не відбудеться.

“Брязкає зброєю, допомагає окупантам, але вкотре бубонить про “мир”! Погодьтеся, давно вже ми не чули перлів від одіозного білоруського диктатора Олександра Лукашенка! От він, напевно, і подумав, скажу щось таке гостреньке, щоб усі мене боялися”, – розповідає журналіст Артем Зябкін.

“Нікому не вірте, що ми хочемо воювати. Ми готуємося до війни, я про це говорю відверто. “Хочеш миру – готуйся до війни”. Не я це придумав. Це дуже правильно сказано”, – каже білоруський диктатор.

Однак ця заява викликала переполох в Інтернеті. Українські телеграм-канали невдовзі поширили страшні історії про страшного Лукашенка, який готує Білорусь до війни! І він цьому радий. Зовсім нещодавно Лукашенко завершив армійське турне, де намагався представити себе щонайменше генералом, а щонайбільше – керівником цілої держави. Але одна дрібничка таки відрізняє його від інших брутальних диктаторів – любов до ось цього шпіца, якого Лукашенко скрізь тягав із собою. Таким собакою на кордоні нікого не перелякаєш. А в планах Лукашенка протистояти одразу Латвії, Литві та Польщі.

“Тут варто дослухатися лише до інформації з офіційних джерел. У середині березня 2024 року, коли Мережею вчергове поширилися чутки про можливість повторної атаки на Київ з Білорусі, українські прикордонники запевнили, що загрози не існує – поточних сил у ворога аж ніяк не вистачить. До того ж ЗСУ опрацьовують усі можливі варіанти розвитку подій: від широкого наступу до маленьких провокацій, тож у будь-якому разі бійці готові.”, – розповідає журналіст Артем Зябкін.

Підтримує цю думку і генерал Бен Годжес. Той упевнений у тому, що за будь-якого розвитку подій ЗСУ знову дадуть ворогові по зубах.

Залишити відповідь