Львів’янин Павло Лучків здобув золоту медаль на Invictus Games у Німеччині

СУСПІЛЬСТВО


Львів’янин Павло Лучків здобув золоту медаль на Invictus Games у Німеччині

11:19 16 вересня 2023 р.

Ветеран Збройних сил України Павло Лучків був найкращим у змаганнях зі стрільби з лука.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Павло Лучків – ветеран Збройних сил України (24-та окрема механізована бригада). 15 січня 2015 року отримав осколкове поранення лівого передпліччя у селі Кримське Луганської області. Брав участь на Всеукраїнських змаганнях Ігор Нескорених у Львові, виступав у таких видах спорту: стрільба з лука, баскетбол на візках та велоспорт. У Дюссельдорфі Павло змагався у баскетболі на візках, настільному тенісі та стрільбі з лука.

Довідка

Invictus Games (Ігри Нескорених) започатковані в 2014 році принцом Гаррі та вперше були проведені у Лондоні (Великобританія). У них взяли участь близько 300 спортсменів із 13 країн, які воювали разом зі Сполученим Королівством у останніх військових кампаніях. Ігри Нескорених 2023 відбуваються у Дюссельдорфі (Німеччина) з 9 по 16 вересня під девізом «ДІМ ДЛЯ ПОВАГИ».

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада. Другі Ігри відбулись у 2018 році — в австралійському Сіднеї. У травні 2020 захід мав відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, був перенесений на 2021, а пізніше на 2022 рік. Зрештою, у квітні 2022 року українська збірна виступила у Гаазі (Нідерланди). Частина учасників збірної повернулися знову на службу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1