ЛЮДОНЬКИ, ЦЕ ЖЕСТЬ! Все ЗСУ під загрозою: Путін пішов на страшне — нелюдський злочин, гірше Гітлера!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Солдати армії Кремля застосували хімічну зброю одразу на двох напрямках фронту в Україні — Бахмутському та Сватівському. Про це повідомляють аналітики Deep State.

«Зафіксовано два випадки застосування хімічної зброї на Сватівському та Бахмутському напрямках», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російські загарбники, найімовірніше, використовував хлорпікрин. Відомо, що у запасах РФ його «чимало», і він вже «неодноразово використовувався проти українських військ».

Водночас, аналітики Deep State також підмітили те, що Авдіївка залишається все ще найгарячішою точкою на фронті. Та, не дивлячись на це, окупанти ведуть наступальні дії на багатьох інших ділянках, що «створює суттєві проблеми в управлінні резервами».

«Росія свої резерви не шкодує, відправляючи в бій підрозділи до їхнього відома. Як приклад, 104 десантно-штурмовий полк ворога, який повинен до 1 грудня проходити узгодження або вже знаходиться в Херсонській області, або знаходиться на марші», — повідомили в Deep State.

Звернемо увагу, що російська армія намагається відновити ініціативу на полі бою та поводить одночасно кілька наступальних операцій на сході. ЗСУ продовжують тиск на критичні ділянки фронту. Про це пише Інститут вивчення війни у свіжому звіті.

Як пишуть аналітики ISW з посиланням на кількох українських офіційних осіб, ситуація вздовж лінії фронту складна, але українські сили зберігають контроль над бойовим простором.

Один з таких осіб — командувач Сухопутними військами ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський. Він підкреслив, що російські війська ведуть одночасні наступальні дії за кількома напрямками і намагаються, зокрема, відновити ініціативу на північ і південь від Бахмута.

Зокрема, президент України Володимир Зеленський заявив, що українські сили повідомляють про посилення російських обстрілів у Куп’янському, Авдіївському та Донецькому напрямках.

«Заяви українських офіційних осіб з приводу нинішніх темпів російських операцій на лінії фронту узгоджуються з оцінкою ISW щодо російських наступальних операцій, зокрема, на Куп’янському, Бахмутському та Авдіївському напрямках», — зазначили аналітики.

Залишити відповідь