Малюк прокоментував причетність СБУ до підриву Кримського моста

ПОДІЇ УКРАЇНИ


Голова Служба безпеки України Василь Малюк в інтерв’ю Дмитру Комарову, вперше заговорив про дочетність СБУ до підриву на Кримському мосту в жовтні 2022 року.

Пряма мова: «Відповідно до міжнародного законодавства та звичаїв й традицій ведення війни, з урахуванням того, що то був логістичний шлях, який ми зобов’язані були перерізати ворогу, певні такі заходи, відповідно, здійснювали. Однак деталі назагал не скажу».

Деталі: За словами Малюка, в Росії наразі здійснюється псевдослідство щодо ситуації, яка відбулася із Кримським мостом.

Глава СБУ додав, що окупанти ув’язнили більш як 20 своїх співгромадян та «інкримінують кожному з них певну співучасть в тому всьому процесі».

Малюк закликав не обговорювати цю ситуацію, а «краще за всім цим спостерігати».

Також він розповів, що успішна атака морських дронів на кораблі Чорноморського флоту РФ у Севастопольській бухті в жовтні минулого року була спланованою спецоперацією СБУ.

Нагадаємо, 8 жовтня 2022 року стало відомо, що на залізничній гілці кримського мосту потужна пожежа. Окупаційна влада Криму заявила, що на Кримському мосту нібито вибухнув вантажний автомобіль. Тим часом так званий глава «парламенту Криму» заявив, що дорожнє полотно на Кримському мосту пошкодили «українські вандали».джерело