Мамочко рідна! За лічені дні – АВДІЇВКА ВСЕ: фінальний штурм. Пруть табунами, страх що несеться!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Як тільки підсохнуть ґрунти, почнеться наступна хвиля наступу на Авдіївку.

Про це розповів начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

Він наголосив, що ворог готується до ще більшої атаки на Авдіївку

«Здебільше використовуючи піхоту, ворог тисне на Авдіївському напрямку. Загарбники гатять цілодобово по місту й позиціям ЗСУ. Ворог готується до ще більшої атаки на Авдіївку. Перша хвиля відрізнялася від другої, а третя відрізнятиметься від попередніх. Наразі окупанти підтягнули техніку, резерви особового складу, але погодні умови не дозволяють їм використовувати техніку. Як тільки підсохнуть ґрунти, то однозначно вони підуть», — припустив Барабаш.

Начальник Авдіївської міської військової адміністрації також додав, що Сили оборони міцно тримають лінію оборони біля Авдіївки.

«Росіяни більше кидають свій особовий склад у штурми на півночі, в напрямку коксохіму. Але лінія оборони тримається, і жодних проривів немає», — підкреслив Барабаш.

Варто додати, що російські окупаційні війська намагатимуться окупувати Авдіївку Донецької області знову і знову, доки не досягнуть мети. Їм потрібно показати успіхи, щоб Кремль міг їх використати під час президентської кампанії перед виборами.

Таку думку висловив військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України Іван Ступак.

Він наголосив, що це єдиний напрямок, де окупанти мають найбільше шансів здобути якийсь успіх.

Експерт зауважив, що хоча російське командування під Авдіївкою береже техніку, особового складу це не стосується, оскільки живу силу знайдуть ще, а от за техніку доведеться відповідати.

«Авдіївку намагатимуться брати знову і знову вже не перший місяць. Авдіївка – єдине місце на всьому фронті, де хоч щось виходить у російського командування. Місто практично взято в кліщі, п’ять-сім кілометрів залишилося до того, щоб їх зачинити», – пояснив Ступак.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Військовий аналітик нагадав, що вже скоро в РФ стартує передвиборча кампанія. Вона триватиме до березня.

«Ця перемога дасть змогу на новорічні свята, на різдвяні свята, поки люди сидять за столом, пиячать, їдять олів’є, день і ніч говорити по телевізору про те, яке «велике досягнення» зробила армія РФ – взяла Авдіївку», – резюмував екс-співробітник СБУ.

Крім того, захопити Авдіївку – це особисте завдання, яке російська армія отримала від свого президента-диктатора Путіна. Він особисто по кілька разів на день цікавиться розвитком ситуації на напрямку.

За словами генерала армії України, голови Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Миколи Маломужа, таку інформацію отримала українська розвідка.

“Ситуація біля Авдіївки складна. Путін особисто поставив завдання захопити місто, щоб продемонструвати, що “есвео” має успіх, що вони виконують завдання із повного захоплення Донецької і Луганської областей. І в цьому плані Авдіївка – знакове місто, на яке кинули всі сили. Як відомо нашій розвідці, Путін особисто контролює по декілька разів на день, як ідуть там справи”, – розповів Маломуж.

Він додав, що за розвідданими, росіяни скаржилися на відсутність додаткової техніки, боєприпасів і живої сили. Відтак на Авдіївський напрямок окупанти перекидають сили з півдня, з Куп’янського напрямку, де росіяни також намагалися організувати великий наступ на Харківщину.

“Вони розбалансовують свої сили на інших напрямках, але кидають всі сили на один. Але біля Авдіївки є добрі оборонні плацдарми. І тактичні, і оперативні. Ніхто місто так просто здавати не буде. А після евакуації працівників коксохіму, цей об’єкт стає потужним оборонним редутом”, – додав Маломуж.

На його думку, зараз головне завдання біля Авдіївки – максимально знищувати тут ворога. Втрати росіян тут щодня йдуть на сотні вбитих.

“Якщо за десять знищуємо дві бригади лише вбитими – це колосальні втрати”, – наголосив експерт.

Залишити відповідь