Минуло 7 років після того, як чоловік пішов від мене. Мій внук і син Остапа пішли в школу в перший клас. Я воджу в школу внука, а колишній чоловік – сина. Мимоволі ми стали спілкуватися, і я не зчулася, як наше спілкування переросло у щось більше. Остап мені зізнався, що йому не добре в новій сім’ї, і що він дуже скучає за мною, і не проти вернутися. А ще, він сам мені сказав, що не впевнений, що це його дитина

ЖИТТЯ

Якби комусь розповіла, то не повірили б – зараз я таємно зустрічаюся з своїм чоловіком.

Робимо ми це поки-що потай від усіх, бо не впевнена, чи нас зрозуміють, особливо донька.

Справа в тому, що мій чоловік 7 років тому гучно пішов від нас до іншої жінки. Вона з нашого села, на 10 років молодша за мене, і мій Остап сказав, що так закохався, що жити без неї не може.

До того ж, молодиця повідомила, що чекає дитину. Це стало головним аргументом, щоб мій Остап пішов з сім’ї.

Нам тоді було по 45 років, а нашій доньці 25. Вона якраз заміж зібралася, а тут тато таке вчудив. Перед чоловіком і його батьками було соромно.

Весілля якось сяк-так відгуляли, а потім Остап пішов.

Мені було дуже прикро, адже я любила свого чоловіка. Та я не плакала, трималася заради доньки, яка дитину чекала. Я забрала їх з зятем жити до себе, і з нетерпінням чекала, коли ж вони мені внука народять, щоб я мала чим зайнятися і не думати про те, як негарно зі мною вчинив мій чоловік.

Невдовзі молода дружина Остапа народила йому сина, а через кілька місяців наша донька теж народила синочка.

І так вийшло, що молоді матусі часто перетиналися на вулиці, гуляючи з малюками.

І моя донька помітила, що її братик зовсім не схожий на тата. Про це вона мені не раз говорила, мовляв, обвели нашого батька навкруг пальця – чужу дитину ростить. Але я думала, що донька все це говорить через злість на нього, адже вона так і не змогла йому пробачити того, що він пішов від нас.

Минуло 7 років, мій внук і син Остапа пішли в школу в перший клас. Я воджу в школу внука, а колишній чоловік – сина. Мимоволі ми стали спілкуватися, і я не зчулася, як наше спілкування переросло у щось більше.

Остап мені зізнався, що йому не добре в новій сім’ї, і що він дуже скучає за мною, і не проти вернутися. А ще, він сам мені сказав, що не впевнений, що це його дитина, тому таємно від дружини зробив тест ДНК, тепер чекає результатів.

От ми з колишнім чоловіком і ховаємося від усіх, наче щось кому завинили. Поки таємно зустрічаємося, бо я не впевнена, що дочка захоче приймати батька назад.

Та й невідомо ще, що покаже тест.

Одним словом, накрутилося у нас все так, як в бразильському серіалі, і що тепер робити, я не знаю.

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Залишити відповідь