“Міс Україна Всесвіт” розповіла, як ледь не стала жертвою домагань у потягу

ЖИТТЯ

Переможниця конкурсу “Міс Україна Всесвіт-2021” Анна Неплях розповіла про неприємний і болісний досвід, коли вона стала жертвою сексуальних домагань під час поїздки потягом.

У своїх Instagram-stories вона розповіла, що їхала у купе разом з трьома чоловіками. Коли двоє з них заснули, третій почав виявляти непристойну поведінку. Він вийняв свій статевий орган і почав мастурбувати. Анна була сильно налякана, але вирішила прикинутися та вдати, що нічого не помічає. Жінка вдала, що спить.

“Я лежала на нижній правій полиці, а цей чоловік, що не спав, – на верхній лівій. Коли двоє інших пасажирів заснули, він витягнув свій орган і, дивлячись на мене, почав мастурбувати. Я була перелякана і робила вигляд, що сплю. Та ніч була безсонною для мене”, – згадала Анна.

Неплях впевнена, що в потягах необхідно ввести окремі купе для жінок, щоб забезпечити їм захист від таких пасажирів.

“Я хочу особисто подякувати “Укрзалізниці”, що вони вислухали наші проблеми і планують впровадити вагони, де кожна жінка зможе почуватися безпечно”, – зазначила Анна.

Нагадаємо, що раніше співачка Alina Pash також підтримала ідею створення окремих жіночих купе. Вона також поділилася своєю власною історією, коли стала жертвою сексуальних домагань у потязі та змогла втекти від трьох чоловіків.

Читайте також: В Ірини Федишин вкрали гроші, які артистка зібрала для ЗСУ

Добавить комментарий