Модні стрижки для стильних блондинок 2023

ЖИТТЯ

Блонд ніколи не вийде з моди, тож якщо ви входите до числа власниць білої шевелюри, вам буде цікаво ознайомитися з трендовими стрижками цього року. Залишайтеся з нами, у цій статті ми продемонструємо на конкретних прикладах, на які моделі стрижок варто звернути увагу сучасним блондинкам.

Стрижка long bob виглядає з будь-яким фарбуванням стильно і ефектно, особливо, якщо це блонд із затемненими корінцями.

Ви тільки помилуйтеся, наскільки ефектно і задерикувато виглядає стрижка боб з подовженими передніми пасмами в одній комбінації з текстурованими кучерями і фарбуванням у відтінку блонд. Темне коріння візуально робить шевелюру об’ємною, навіть без додаткових укладок та стайлінгових засобів.

Фарбування тотал блонд набирає все більших і більших обертів з кожним новим сезоном. Перед вами наочний приклад зухвалої та ультрамодної стрижки “боб” з поголеною скронею і косим проділом.

Піксі в будь-якій інтерпретації виглядає гармонійно зі світлим фарбуванням. Перукарі радять придивитися цього року до піксі з укороченими скронями, подовженим чубчиком, поголеною потилицею, а також косим проділом. Будь-який із цих варіантів найкраще доповнити фарбуванням, як у холодному, так і теплому відтінку блонд.

Блондинкам на всі 100% підходять стрижки середньої довжини, а саме каре та каре-боб. Омбре, балаяж, а також сомбре у відтінку блонд з плавним переходом від темного коріння до світлих кінців — фарбування, яке візуально молодить та освіжає жіночу зовнішність.

Читайте також: Модні стрижки для брюнеток на літо 2023

Добавить комментарий