На Чернігівщині дорожники почали асфальтувати міст через річку Десна

СУСПІЛЬСТВО

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

У п’ятницю, 17 листопада, Фундація Дім Рональда МакДональда запрошує українців взяти участь у благодійній акції День Піжам.

Про це ШоТам повідомила Фундація Дім Рональда МакДональда.

Щоб долучитись, потрібно у цей день одягнути піжаму — на роботі, навчанні чи просто вдома, а також зробити благодійний внесок на підтримку сімей важкохворих дітей.

Цьогоріч гроші зібрані в День піжам, підуть на створення першого в Україні Дому Рональда МакДональда на території найбільшої національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. У будівлі буде до 50 спальних кімнат, що дасть можливість родинам, діти яких проходять тривале лікування, разом жити на території лікарні в затишку та домашній атмосфері.

Як доєднатись до акції День Піжам

Потрібно виконати 3 прості кроки:

  • 17 листопада провести день в піжамі;
  • Поділитися фото в піжамі з #Деньпіжам;
  • Зробити благодійний внесок на сайті фундації на будівництво Дому Рональда МакДональда.

«Для більшості з нас піжама — те в чому ми спимо, але для хворих дітей це вбрання в якому вони змушені перебувати цілодобово, і при цьому атрибут, що нагадує рідну домівку. Цьогоріч ми наважились повторити акцію День піжам, яку у попередні роки вже полюбили тисячі українців. З допомогою партнерів і благодійників ми побудуємо «Дім Рональда МакДональда», що дозволить родинам бути поруч у лікарні і економити їм кошти на проживанні й харчуванні», — поділились Галина Соловей, директорка БО Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні.

Чому це важливо

Зведення Дому Рональда МакДональда дасть можливість тисячі дітей і їхніх рідних щороку бути разом під час лікування. Фундація називає цю програму «дім поза домом», адже він забезпечує сім’ї теплом і зручностями, які дарує домівка, а також підтримкою команди Фундації, волонтерів та інших сімей. Крім комфортабельних спалень сім’ям доступні до користування спільні простори, як-от сучасна кухня, ігрові кімнати, бібліотека. Перебуваючи там, в оточенні інших дітей та батьків, сім’я зможе відволіктися від складного процесу лікування. У підвальному приміщенні буде облаштовано укриття.

Читайте також«Це змінює їхні життя». Як працює «Градус добра» – соціальна майстерня, де молодь з ментальною інвалідністю створює екосвічки

Всеукраїнський День піжам проводиться в Україні вчетверте, цього року за підтримки Zagoriy Foundation. В минулі роки залучені від акції кошти йшли на фінансування Сімейних кімнат Рональда МакДональда, що діють в дитячих лікарнях Києва, Вінниці, Сум, Львова, Рівне і Харкова.

Про Фундацію

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» — благодійна неприбуткова організація, що створює та підтримує програми, які поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин. Також організація розвиває сімейно орієнтований підхід в медичному догляді. З 2017 року Фундація відкрила й утримує шість Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних лікарнях Києва, Львова, Вінниці, Сум, Рівного і Харкова (наразі зачинена). З початку повномасштабної війни організація запустила гуманітарні програми підтримки сімей –  «Продуктовий набір» та «Медичне обладнання», реалізувала понад 100 гуманітарних проєктів.

Нагадаємо, рух VETERANKA провів гру для забезпечення військовиць на фронті та зібрав 5,8 млн грн.

Раніше ми повідомляли, що У 2021 році Україна потрапила до топ-20 країн за Всесвітнім рейтингом благодійності.

Фото: надане ШоТам.

Залишити відповідь