На фестивалі вишиванок в Естонії встановили рекорд України

СУСПІЛЬСТВО

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

У місті Решетилівка на Полтавщині відкрили спортивно-реабілітаційний комплекс «Колос» для людей з інвалідністю.

Про це повідомили на сайті Представництва ЄС в Україні.

Зазначається, що комплекс відкрили після масштабної реконструкції за підтримки Євросоюзу та Європейського інвестиційного банку.

Центр надаватиме комплексні реабілітаційні послуги понад 300 дітям та молодим людям з  порушеннями зору, слуху, фізичного та ментального розвитку, опорно-рухового апарату.

«Колос» також готуватиме висококваліфікованих спортсменів, які зможуть увійти до паралімпійської та дефлімпійської збірних України.

Про реконструкцію

Реконструкція «Колоса» почалась у квітні 2021 року і продовжилася навіть в умовах повномасштабної війни.

Роботи включали зокрема укріплення фундаменту будівлі, реконструкцію даху, гаража та під’їздів, теплоізоляцію, внутрішні оздоблювальні роботи та благоустрій території. Для збільшення місткості комплексу був побудований додатковий поверх.

Читайте такожЗамість троянд – польові квіти, замість діамантів – каблучка з дротика. Як змінилися почуття українців? Досвід проєкту «Я тебе… війна»

Також були замінені вікна та двері, встановлені нові мережі освітлення, вентиляції, електро- та водопостачання.

Встановлення ліфта та безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю зробили будівлю повністю інклюзивною. Також була вдосконалена пожежна безпека комплексу.

Реконструкція була профінансована кредитними коштами від ЄІБ у розмірі 930 000 євро та співфінансована 220 000 євро від Полтавської області. Крім робіт, передбачених контрактом, місцева влада ініціювала будівництво нового спортивного залу, на що з обласного бюджету було виділено 980 000 євро.

Нагадаємо, у Львові з’явився спорткомплекс пляжних видів спорту.

Також в Ужгороді відкрили критий спорткомплекс із басейном, який зводили 10 років.

Фото: facebook.com/poltavaoda.

Добавить комментарий