На Тернопільщині шахраї під виглядом банкірів вкрали понад 40 тис. грн

СУСПІЛЬСТВО
На Тернопільщині шахраї під виглядом банкірів вкрали понад 40 тис. грн

Понад 40 тисяч гривень втратило четверо мешканців Тернопільської області, які стали жертвами псевдобанкірів. Громадяни своїми діями допомагали пройдисвітам привласнювати заощадження, повідомили у пресслужбі поліції Тернопільщини.

Аферисти діяли за аналогічною схемою: телефонували до краян та представлялися співробітниками фінансових установ. Вони переконували громадян, що їхні кошти в небезпеці й, аби убезпечити рахунки, необхідно здійснити певні дї.

Двоє з потерпілих без роздумів переказали власні кошти на рахунки, які їм вказали дозвонювачі. Інші – повідомили пройдисвітам конфіденційну інформацію щодо своїх карткових рахунків. Як наслідок всі мешканці області позбулися заощаджень.

Відомості про події слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття шахрайства.

Працівники поліції вкотре радять жителям області бути обережними та не довіряти незнайомцям. Не варто робити будь-які операції з карткою в телефонному режимі, краще особисто піти у банк. У жодному разі не повідомляйте нікому дані своєї картки та коди, які надходять вам на телефон. Також не вводьте жодних цифр, за вказівками незнайомців, у своєму банківському додатку.

У разі підозри шахрайських дій, блокуйте картку та телефонуйте на лінію 102.

Залишити відповідь