Найстаріший чоловік світу помер за два місяці до свого 115-річчя

Політика, Світ

Венесуелець Хуан Вісенте Перес Мора, якого офіційно вважали найстарішим чоловіком у світі, помер у віці 114 років. За два місяці йому мало виповнитися 115.

Про смерть чоловіка написав президент Венесуели, а також видання Daily Mail.

Чоловік мав 11 дітей, 41 онука, 18 правнуків і 12 праправнуків. У 2020 році він став найстарішою людиною Венесуели, а у травні 2022, коли йому було 112 років і 253 дні, Книга рекордів Гіннеса визнала його найстарішим чоловіком в усьому світі.

Вісенте народився у 1909 році і був у родині дев’ятою дитиною з десяти. У п’ять років він почав працювати з батьком і братами в сільському господарстві, допомагаючи збирати цукрову тростину та каву.

Він також був шерифом і протягом десяти років відповідав за вирішення земельних і сімейних суперечок, продовжуючи працювати в сільському господарстві. Зі своєю дружиною він прожив 60 років до її смерті у 1997 році.

У Книзі рекордів Гіннеса стверджували, що секрет довгого життя венесуельця полягало в тому, щоб «наполегливо працювати, відпочивати у свята, рано лягати спати, пити склянку щодня, любити Бога і завжди носити його в серці».

«Я обіймаю і висловлюю співчуття його родині та всім жителям Ель-Кобре, штат Тачіра. Нехай Бог прийме його у своїй святій славі!» — написав президент країни Ніколас Мадуро після звістки про смерть довгожителя.

читайте також

Ламав ребра, падав в ущелини, але пережив британську королеву: шлях 100-річного альпініста

Залишити відповідь