НАКРИЛИ ВСІХ! Цілий штаб в повітря: прямо в серце ворога — ЗСУ вмазали, потужний розгром — там жестяра!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

У тимчасово окупованому Скадовську «накрили» окупантів. Повідомляється про щонайменше 15 поранених і 5 загиблих окупантів. Загиблих може побільшати.

Так звані «військори» Росії влаштували справжню істерику на тему Скадовська. Про це заявив Кирило Сазонов — відомий блогер та політичний експерт на своїй сторінці в соцмережі.

«Навіть не намагаються розповідати про цивільний об’єкт та роботу ППО. Прямо пишуть, що все погано. Схоже, прилетіло до штабу,» — зазначив він.

Варто зазначити, що у тимчасово окупованому Скадовську Херсонської області прогриміли вибухи. Про це також заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, він повідомив у Telegram про «приліт» по базі росіян.

За його словами, влучання по російській базі Лотос відбулося приблизно о 9:20.

Нагадаємо, раніше у Мережі також писали про ймовірні влучання у бази росіян на Арабатській стрілці в Херсонській області у середу, 1 листопада, але тоді окупанти стверджували, що збивали ракети.

Удень гауляйтер Володимир Сальдо заявив, що над окупованою частиною регіону нібито «перехопили сім ракет, які летіли в бік Криму». За його версією, більшість «знищили у повітрі», а дві «здетонували на землі в пустельному районі» на Арабатській стрілці.

Приблизно в той самий час кримська інформагенція Центр журналістських розслідувань повідомила, що, імовірно, були уражені місця розташування російських військових щонайменше у двох захоплених курортних закладах на Арабатській стрілці.

Журналісти посилалися на заяви жителів Генічеської громади. За їхніми словами, ракети поцілили у пансіонати Юний і Блакитне полум’я в селі Стрілковому, які захопили росіяни.

Місцеві зазначали, що з Генічеська та села Генічеська Гірка до Стрілкового виїхали автомобілі швидкої допомоги та пожежні машини.

Залишити відповідь