“Наші смаки не співпадають”. Нова кохана міністра Кулеби розповіла, на яку тему вони з ним дискутують

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Українська піарниця й бізнесвумен Світлана Павелецька 15 вересня в Instagram Stories розповіла, що дискутує зі своїм коханим, міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою про те, що краще – театр чи опера.

За словами Павелецької, у цьому питанні їхні смаки не збігаються.

“Зараз із моїм хлопцем час від часу ведемо дискусії. Що краще: балет чи опера? Але це те саме, що порівнювати лижі та сноуборд. І тут наші смаки не зовсім співпадають”, – зазначила Павелецька.

Скріншот: paveletskaya_svitlana / Instagram

Кохана Дмитра Кулеби у день його 42-річчя вперше розсекретила їхній роман
КОНТЕКСТ
Павелецька повідомила про роман із Кулебою у квітні 2023 року в день його народження. Кулеба в липні згадав, що вони жили разом уже у квітні 2022 року.

Павелецька – співвласниця видавництва “Книголав”, колишня маркетингова директорка “1+1 медіа”. Вона була заміжня за українським бізнесменом Валерієм Павелецьким. 2013 року в пари народився син Олександр. Зараз Павелецькі розлучені.

Кулеба був у шлюбі з Євгенією Кулебою, засновницею і керівницею громадської організації “Місто-сад”, депутаткою Київради від “Слуги народу”. У них двоє дітей: Єгор (2006) і Любов (2011). Кулеба не повідомляв про розлучення із дружиною, але у квітні 2022 року у Facebook зізнався, що їхні шляхи розійшлися, а діти залишилися “спільним знаменником”.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь