НАШІ ВЖЕ ТАМ! Прорив на десятки кіломерів – ТИЛ ВОРОГА на шматки: ЗСУ зайшли колонами! Вже не мрія, а реальність!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Ворог вимушений перекидати резерви на лівий берег, і це послаблює дії противника на інших напрямках.

Про це розповів директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

«Українські сили дійсно мають майданчики, які можна умовно називати плацдармами, на лівому березі Дніпра. Це майданчик поблизу Антонівського мосту, в зоні залізничного й автомобільного мосту, і другий плацдарм в районі населеного пункту Кринки, де ворога було вибито. Наразі відбувається налагодження логістичного забезпечення з правого берега наших підрозділів, які діють на лівому березі», — пояснив Згурець.

За словами військового експерта, дорога, яка контролюється нашими силами з правого берега, йде впритул складних ділянок вздовж річки Дніпро.

«Там є ще більш потужна рокадна дорога, яка контролюється противником. Контроль над дорогами залежить від сил та засобів. ЗСУ ефективно використовують дрони й артилерію. Ворог вже панікує, перекидаючи окремі підрозділи з Запорізького напрямку на ділянку, яка пов’язана з діями наших сил на лівому березі. Головною метою Сил оборони на поточному етапі — це внести нестабільність в дії противника, примусивши його смикати резерви. І це послаблює дії ворога на інших напрямках», — підкреслив Згурець.

Нагадаємо, раніше керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк зазначила, що результати бойової роботи ЗСУ на лівобережжі Дніпра обговорюватимуться, коли це буде дозволено безпекою операцій.

Залишити відповідь