Нажились на ЗСУ! Скандал в Києві – це просто знущання: шахраїв “спакували”, досить вже!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

У Києві стався новий скандал з шахраями, які продовжують нагло наживатися на «допомозі» для наших військових. Зловмисники не тільки наживаються на бажанні громадян допомогти ЗСУ, але і погрожували ветеранам, які хотіли припинити це неподобство.

Біля виходу зі станції метро “Героїв Дніпра” волонтери-шахраї з організації «Врятуй рідну країну», яку очолює Микола Осаула, збирають «донати на ЗСУ». До шахраїв на вулиці підійшов ветеран ЗСУ Олег Симороз.

«Далі ми дізнаємося, що вони працюють тут за ставку заробітної плати, яку виплачує фонд грошима, які люди донатять на ЗСУ. З огляду на те, що це готівка, то враховувати її неможливо, саме тому шахраям так подобаються збори готівки. Далі частина грошей на кишеню, ну і на ЗСУ небагато, бо треба ж подяки у хлопців клянчити, бо бізнес має працювати. Схема тупа як двері», – стверджує ветеран.

Активіст повідомив, що за деякий час до місця пригоди приїхали особи, серед яких він впізнав Карена Мелькумова – уродженця Узбекистану, який нібито проживав на території окупованого Криму і публічно підтримував анексію. Також прибув Микола Осаула, директор фонду «Врятуй рідну країну».

«З ним приїхали тітушки, тут не довго писатиму. Так, це тупе бидло, що сміється з мого поранення (Олег Сімороз втратив обидві ноги під час вибуху – Авт.) і служби», – додав Сімороз.

За словами активіста, поліція не діє. «Передаю окремий привіт Оболонському управлінню поліції та відповідальному керівнику, який від них приїхав. Кажуть, що кришування шахраїв може вилізти боком, подейкують, що через брудні гроші та звʼязки можна навіть сісти, і добре – якщо в тюрму. Так мова не про всіх, деякі працівники патрульної поліції, які були на місці поводилися нормально. Але от саме представник керівництва райвідділу просто продажна заряджена істота, яку я максимально призераю за його дії та бездіяльність», – резюмував Симороз.

У відповідь на інцидент поліція таки відкрила кримінальне провадження щодо шахраїв, які збирають «допомогу на ЗСУ» у Києві під виглядом військових.

Залишити відповідь