Не котел, а КОТЕЛИЩЕ! Загнали в ПАСТКУ: ЗСУ влаштували пекло – тікати нікуди, фронт захлопнувся – їм гайки!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Військовий експерт Роман Світан проінформував про те, яка ситуація зараз на Херсонщині: ситуація на лівому березі Дніпра різко змінилася.

«Це добре підготовлені частини, це видно однозначно. Росіяни бачать, де ми там розташовуємось і ми утримуємо лівий берег, а за спиною Дніпро, тому це досить складно. Але наші війська виконують це завдання, розвідка та морська піхота та сили спецоперацій. У них зараз основне завдання це відсунути лінію фронту від Херсона та інших населених пунктів на правому березі за допомогою коригування артилерійського вогню», — сказав експерт.

Крім того, військовий експерт наголосив, що українська армія зовсім не залишає шансу та не підпускає ворога до Дніпра і до себе у тому числі. Також Світан додав, що Сили оборони відсікають будь-яку спробу російських військ скинути наші частини до Дніпра. При цьому можна побачити, що рух продовжується сил оборони, адже вони не просто взяли та зачепилися на лівому березі, а йде позитивна динаміка.

За словами Світана, спочатку українські захисники просунулися на один-два кілометри, нині вже три-чотири, а за деякими позиціями до семи кілометрів просування. І подібний поступ говорить про те, що буде підготовлено один або кілька плацдармів для форсування Дніпра та перекидання техніки.

Але як мінімум сили оборони зможуть створити лінію фронту подалі від обласного центру Херсонської області, щоб убезпечити мирних жителів.

Зазначимо про те як стало відомо, що ЗСУ можуть прорватися у несподіваному місці. Роман Світан також прокоментував про ситуацію на Бахмутському напрямку.

«Така інформація подана Сирським призведе до того, що йому мало не безпосередньо поставлять ті озброєння, які зараз запитує. У нього там два хороші напрямки у бік Горлівки з-під Андріївки на південь можна рухатися», — розповів експерт.

За його словами, не варто забувати і про Бахмут. Там ЗСУ вже на східному боці залізниці. Можна ще й на північному напрямку рухатися у бік Бахмута, але для цього потрібна достатня кількість боєприпасів.

Тому генерал і вимагає додаткові озброєння і тоді можна відразу ж чекати успіхів сил оборони цьому ділянці фронту. При цьому не варто забувати про Авдіївку, де зараз окупанти готують третю хвилю атак на місто та закидають цю територію гарматним м’ясом.

Тим часом на Запорізькому напрямі ЗСУ продовжуються зміцнюватися в районі роботино. Для успішного подальшого руху силам оборони необхідно отримати касетні боєприпаси до Хаймарсів, які зможуть пропалити фронт на кілька десятків кілометрів.

Тому після зміцнення позицій та отримання необхідної зброї ЗСУ зможуть далі рухатися у бік Токмака. Якщо це зробити без зміцнення позицій, то росіяни просто організують казан у цьому напрямку.

Нагадаємо, росіяни намагаються зрівняти із землею Авдіївку.

«Росіяни точно ще працюватимуть по Авдіївці до дощів артилерією та авіацією. Спробуватимуть знести Авдіївку і повністю її зруйнуватимуть до рівня того ж Бахмута. Ось те саме вони робитимуть і з Авдіївкою. Просто намагатимуться її знести, а потім штурмувати», — розповів Світан.

Фахівець додав, що за кілька тижнів окупанти намагатимуться повністю знести місто. Але для захисників ЗСУ цей факт ніяк не заважає. Адже зруйнована десятиповерхівка це хороший укріпрайон, з якого можна захищати місто від росіян.

Тому єдине питання – яке стоїть, чи вистачить у захисників України сил та засобів для того, щоб утримати місто та виконувати всі необхідні завдання. Судячи з дій ЗСУ останнім часом, ніхто не збирається залишати Авдіївку просто так.

Судячи з ситуації, наразі ЗСУ перекидають туди свіжі сили, які мають необхідну зброю для стримування ворога. Але ворог активно за допомогою авіації зносить житловий сектор міста і Україна нічого не зможе з цим зробити, доки наші війська не отримають нових літаків від західних союзників, які нам обіцяли деякий час тому.

Залишити відповідь