«Не лікували, а розбирали на органи»: «Топчиновник ДНР» видав феєричний фейк про воїнів ЗСУ і став посміховиськом (відео)

ПОДІЇ УКРАЇНИ


Так звані чиновники та керівники квазіреспублік Л/ДНР, які втратили будь-який авторитет і актуальність, вирішили «підняти рейтинги» своєї недоармії за рахунок очорнення воїнів ЗСУ. Вони відверто розповсюджують фейки, серед яких найбільш яскраво відзначився «вкид» про те, як поранених українських захисників не рятують лікарі, а просто потрошать, розбираючи внутрішні органи,п ередають Патріоти України.

З такою абсурдною заявою виступив так званий міністр оборони «ДНР» Володимир Кононов, епізод з його марення опублікував журналіст Денис Казанський на своєму Telegram-каналі. Найбільш кумедно, з якою серйозною особою мовить «чиновник» чергові байки.

«Замість того, щоб їх лікувати, вибачте за подробиці, їх обробляють як на кухонному столі. Кому серце, кому легке, кому нирки», – тремтячим голосом ділиться плодом власної уяви терорист.

Казанський відверто висміяв самозваного міністра неіснуючого міністерства. На його думку, єдине, чому ще варто дивуватися, що видаючи таке марення в ефір, Росія не розуміє, як програє інформаційну війну.

«Навіть не знаю, що смішніше. Що це опудало, якому місце в палаті для душевнохворих некрофілів, росіяни призначили в «молодій республіці» цілим міністром. Або те, що російська пропаганда досі цілком серйозно видає такі сюжети в ефір», – іронічно прокоментував сюжет блоґер.джерело