НЕГАЙНО ДО МЕНЕ В КАБІНЕТ! Зеленський грюкнув по столі — насувається страшне: повна готовність! Відіб’ємося!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Щоденний селектор. Звіти розвідок, графіки постачання боєприпасів, ракет, техніки. Зведення з фронту, повідомив Володимир Зеленський на своїй сторінці у Телеграм.

Військові доповіли про збільшення кількості ворожих штурмів: Авдіївка, Купʼянськ, Донецький напрямок. Вдячний нашим воїнам, які тримають позиції та не припиняють наступальні операції.

Ворог продовжує мститися вільному Херсону: обстрілює центр міста без жодної військової необхідності. Рішенням минулої Ставки ми суттєво підкріпили тамтешні оборонні спроможності в розвідці, контрбатарейній, радіоелектронній боротьбі та ППО. Стежимо за його реалізацією.

МВС доповіло про ліквідацію наслідків нічних обстрілів. Також військові постійно аналізують зміни ворожих тактик застосування БПЛА і вносять корективи в роботу нашої ППО.

Працює «зерновий коридор». Нині долаємо позначку в 4 мільйони тонн вантажів і зберігаємо позитивну динаміку.

Як повідомили в ОП, наближається переломний момент у цьому  протистоянні.

Цю заяву зробили, закликаючи США та Європу до посилення санкцій і надання Україні додаткових систем озброєнь, зокрема засобів ППО напередодні очікуваних атаки РФ на енергосистему країни.

«Наближається переломний момент у війні. Наступний рік буде вирішальним», — заявили в ОП під час виступу в Інституті Гудзона у Вашингтоні ввечері понеділока.

Зазначається, що контрнаступ Києва триває, Збройні сили мають плацдарм на лівому березі Дніпра, а президент Зеленський знає, як досягти перемоги.

Залишити відповідь