НЕМОЖЛИВО ДИВИТИСЯ БЕЗ СЛІЗ

Війна

Дружина загиблого воїна ЗСУ Володимира “Вампа” Крупи, Лейла, влаштувала гендер-паті на цвинтарі поруч із могилою коханого. Вона пригадала, що обіцяла у день, коли дізнається стать майбутньої дитини приїхати до чоловіка, де б він не був.

Лейла Крупа втратила коханого 12 лютого цього року. Нині поруч із могилою вона дізналася, що народиться дівчинка, і вже дала малюку ім’я – Соломія.

“У кожного своє гендер-паті… Якось ми говорили з тобою, коханий, що я обовʼязково в цей день приїду до тебе, де б ти не був. Обіцяли, що будемо дізнаватися разом… Не так… Та я тут, біля тебе, моя булочка… У нас тепер сімʼя. Запалився рожевий вогник – наша майбутня Соломія – імʼя, яке ти обрав”, – написала вона.

Єдине, що попросила дівчина у покійного чоловіка – щоб він став янголом-охоронцем для неї та дитини.

“Це справді чудо, бо наше очікування було дуже довгим, шлях теж… Я знаю, як ти чекав, який був щасливий… Тепер ти дивишся на нас і оберігаєш. Моя любов, ти заслуговував бути з нами, мріяти про майбутнє, все як ти хотів… Цього не описати… Та тепер цього не буде… Наша Крупиночка обовʼязково буде знати, що наш тато – Герой. Кохаю тебе крізь простір і час”, – написала дівчина.

Залишити відповідь