Неподалік Тернополя відкрили будинок для переселенців

Життя, Суспільство
Неподалік Тернополя відкрили будинок для переселенців

У селі Козівка Великогаївської громади відкрили будинок для внутрішньо переміщених осіб.

Адміністративну будівлю у селі Козівка переобладнали під житло для внутрішньо переміщених українців завдяки спільному проєкту «Реконструкція приміщень адміністративного будинку для розміщення внутрішньо переміщених осіб».

«Забезпечення переселенців житлом шляхом реконструкції нежитлової будівлі, що перебуває у комунальній власності, зміцнить стійкість та спроможність громади приймати внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни.

Дякую кожному, хто сьогодні робить усе від нього залежне, аби наблизити нашу спільну перемогу», – сказав виконувач обов’язків начальника Тернопільської ОВА Володимир Важинський.

Цей спільний проєкт реалізовано Великогаївською територіальною громадою за підтримки Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Швейцарського Червоного Хреста.

У двоповерховій будівлі облаштовано 16 приміщень, де зможе проживати близько 50 осіб. Заклад оснащений всім необхідним для комфортного проживання.

У будинку створено усі необхідні умови для того, щоб люди почувалися комфортно та безпечно, зокрема тут: проведено ремонт та утеплення фасаду будівлі; побудовано котельню; замінено вікна та двері; облаштовано санвузли та кухні; виготовлено нові меблі; закуплено побутову техніку та кухонну гарнітуру; проведено доброустрій території та інші роботи.

Залишити відповідь