НМТ за кордоном для випускників шкіл проведуть у 32 країнах

Політика, Суспільство

Національний мультипредметний тест (НМТ) цьогоріч буде проведено також поза межами України. Зокрема, тимчасові екзаменаційні центри (ТЕЦ) за кордоном створять у 57 містах 32 країн.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

Основна сесія НМТ за кордоном відбудеться в таких країнах, як Польща, Велика Британія, США, Туреччина та інших. Детальніше ознайомитися з мапою країн, де проводитиметься НМТ, можна за посиланням.

Тестування проводитимуть у спеціально обладнаних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, підготовлені УЦОЯО. 

У міністерстві наголосили, що кількість місць для участі в тестуванні за кордоном є обмеженою, тому якщо всі місця в конкретному місті чи країні будуть зайняті, ця локація більше не буде доступною для вибору. 

«Якщо ж ви вже обрали місце проведення, але знайшли більш зручну локацію, — до 15 квітня 2024 року у вас є можливість оновити ваш вибір у персональному кабінеті», — написали Міносвіти.

Більше про НМТ-2024

Цьогоріч вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів, три з яких визначені, а один — на вибір. У переліку обов’язкових — українська мова, математика, а також історія України.

На вибір — українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.

Упродовж одного дня відбувається тестування одразу з чотирьох предметів. Спершу вступники протягом 120 хвилин складають українську та математику, далі дається перерва на 20 хвилин, а після цього треба пройти ще два іспити — з історії України та дисципліни на вибір.

читайте також

На цьогорічний НМТ можна буде зареєструватись через «Дію» — Федоров

Авторка: Дар’я Головко

Залишити відповідь