Обдирають як можуть! Чиновники подуріли: статки за рахунок народу – РАДА проснись! Терпіння не залишилось!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Електрика подорожчає не лише для квартир, Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підвищує тарифи для бізнесу вже з січня.

Відповідне рішення про схвалення тарифів ухвалено на засіданні регулятора 16 листопада.

Попри загальну критику та обіцянки влади, Нацкомісія з регулювання енергетики підвищила тариф на передачу та диспетчеризацію для бізнесу. Вже з січня кожне підприємство та ФОП, який використовує електрику, буде платити за світло більше.

Проєкт рішення про встановлення на 2024 рік тарифу НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії передбачає підвищення до 592,89 грн/МВт-год.

Очікується, що завдяки цьому дохід Укренерго зросте до 58,7 млрд грн. Відомо, що у своїх розрахунках комісія орієнтувалася на прогнозований курс 40,7 грн/долар відповідно до закону про держбюджет-2024, а також 42,97 грн/євро.

Але виникає питання, як з такими цінами жити українцям, адже тоді здорожчає абсолютно усі. Чи вони за ці гроші збираються підвищити зарплати чиновникам держмонополії? Адже, ні для кого не секрет, що у серпні голова Укренерго Кудрицький і четверо його замів отримали 2,4 млн грн зарплати, без урахування премій. То тепер вони вирішили жити за рахунок народу і бізнесу, а українцям залишається доїдати останнє та жити за межею бідності? Це вже переходить усі межі, і просто так залишати цю ситуацію не можна.

Залишити відповідь