Обстрілів НЕ буде? Калібри, до побачення: ЗСУ вдалось шокуюче – повітряні тривоги не звучатимуть?

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Під час операції на окупованому півострові Крим сили оборони України успішно здійснили атаку на російський корабель, аналогічний «Каракурту».

Відомий військовий експерт, льотчик-інструктор і полковник запасу Збройних Сил України, Роман Світан, вважає, що ця атака призвела до втрати одного з носіїв небезпечних ракет «Калібр» з боку російських збройних сил.

Полковник запасу розкрив, що головною метою атаки було знищення систем запуску ракет, тобто самих пускових установок на кораблі. Оскільки ракети найефективніше знищувати на землі або на пускових установках, корабель, ймовірно, був пошкоджений або навіть знищений.

Зазначено, що ця подія призвела до втрати одного корабля і носія ракет «Калібр». Роман Світан підкреслив, що ця місія вимагала використання крилатих ракет повітряного базування SCALP і виконувалася за допомогою складних маневрів. Ураховуючи зростаючу складність та старіння радянської техніки, такий маневр можливо був практично нездійсненним завданням.

«Вважається, що місія була виконана з використанням крилатих ракет повітряного базування SCALP і зажадала складних маневрів. З урахуванням зростаючої складності та старіння нашої радянської техніки, такий маневр був практично нездійсненним завданням» — поділився експерт.

Експерт також відзначив, що в даний час українські сили оборони виробляють самостійно дрони, які використовуються для точкових ударів. Це реалізується через спеціальні операції Служби безпеки України і Головного управління розвідки Міністерства оборони. Але коли Укроборонпром розпочне масове виробництво, це може відкрити шлях до масштабних ударів по Росії.

Залишити відповідь