ОДНИМ ЗАЛПОМ! Сьогодні не спіть – 800 ракет на Україну: РФ таки це зробить! ЗСУ на постах, вистоїмо!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Енергетична система України може витримати будь-які атаки з боку Росії, держави-агресора, проте важливо бути готовими до різного. Існує ризик, оскільки 800 ракет представляють серйозну загрозу, але важливо утримуватися від паніки.

Про це заявив голова правління Національної енергетичної компанії Укренерго, Володимир Кудрицький.

Під час брифінгу в Media Center Ukraine він розповів про те, що ризики у зв’язку з накопиченими росіянами запасами ракет є, проте панікувати не слід.

«Ризики є, 800 ракет (які накопичив ворог — ред) — це чималий ресурс для того, щоб щось пошкодити у нашій енергосистемі. Але точно не треба панікувати», — сказав Кудрицький.

Він додав, що потрібно готуватися до будь-яких складнощів, а Україна витримає атаки ворога і увійде у весну з функціонуючою енергетичною системою.

«Але енергосистема України витримає будь-які атаки з боку ворога і у весну увійдемо з працюючою енергосистемою, і думаю, що всі будемо зі світлом теж», — підкреслив Володимир Кудрицький.

Нагадаємо, раніше, в ефірі всеукраїнського телемарафону начальниця пресслужби Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк розповіла про те, росіяни у Криму накопичують ракети. Зокрема, там підготовлені понад 800 ракет, які ворог може застосувати для ударів по енергетичній інфраструктурі України взимку.

«На півострові у ворога розгорнуто потужний військовий хаб. Зокрема, ракети типу «Калібр», «Онікс». Потенціал ворог накопичує і це очевидно. Ракети повітряного базування розосереджені там, де будуть завантажуватися літаки. Ми говоримо про готовність понад 800 ракет», — підкреслила Наталія Гуменюк.

Залишити відповідь