ОДРАЗУ 4 МІСТА! Все як в Херсоні – ЗСУ зустрічають на колінах: яка радість. За лічені кілометри, УРА!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Збройні сили України здійснили атаки на лівому березі Херсонської області 10 листопада, наші захисники атакували поблизу Пойм (10 км на південний схід від Херсона), Піщанівки, Підстепного та Кринок. Зокрема, стало відомо, що ЗСУ використовують ударно-тактичну авіацію та вже незабаром цілком ймовірно зможуть прорватися на Лівобережжя та деокупувати цю територію.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни з посиланням на російського «воєнкора».

Також, згідно з іншими російськими джерелами, прогалини в протиповітряній обороні окупантів дозволяють українським силам діяти ударно-тактичною авіацією на фронті біля Кринок.

Вказується і те, що український ракетний удар по Скадовську Херсонської області 9 листопада був по 126-му військовому управлінню Слідчого комітету РФ. За словами джерела, дві українські ракети HIMARS влучили в будівлю під час наради, убивши вісім-десять російських офіцерів і військовослужбовців. Серед них був виконувач обов’язків начальника 126-го військового слідчого управління.

За даними аналітиків, російському військовому командуванню може бути важко передислокувати боєздатне підкріплення для відповіді на українські операції в східній частині Херсонській області. Це пов’язано з дефіцитом особового складу й потребою одночасно оборонятися в західній частині Запорізької області та підтримувати наступальні дії на сході України.

При цьому нещодавно на лівобережжі Херсонщини вперше помітили бронемашини ЗСУ. Російські воєнкори повідомляють про різну кількість БТР, які наші військові змогли переправити на лівий берег.

Залишити відповідь