Октоберфест: 80-річний Ґюнтер Вернер щодня випиває 7-8 літрів пива

СУСПІЛЬСТВО


Октоберфест: 80-річний Ґюнтер Вернер щодня випиває 7-8 літрів пива

18:42 18 вересня 2023 р.

Він відвідує Октоберфест останні 64 роки.

Про це повідомляє Bild, пише Dailylviv.com.

У центрі Мюнхена у 188-й раз розпочався щорічний фестиваль Октоберфест. Цього року він триватиме до 3 жовтня.

Перший день гулянь був затьмарений інцидентом на американських гірках: зіткнулися два потяги. Аварія сталася на атракціоні Höllenblitz. За словами співробітників, потяг із 30 людьми піднімався полотном заввишки 23 метри на вершину атракціону. Коли потяг досяг висоти 14 метрів, вийшла з ладу одна з провідних пар електродвигунів у рейці, поїзд поїхав назад на станцію і врізався в склад, що очікував там, в якому знаходилося 25 пасажирів.Пасажири отримали забиті місця, серйозних травм не було, стверджує керівництво атракціону. Майже всі пасажири першого поїзда змогли вибратися самостійно — за винятком трьох пар у перших рядах, яких довелося спускати сходами, оскільки вони були надто високо над землею.Трьох постраждалих було доставлено до лікарні, серйозність їхніх травм офіційно поки що невідома.

Але зараз на лузі Терезієнвіз знову запанував звичний святковий настрій.

Як розповів 80-річний Ґюнтер Вернер, він відвідує Октоберфест останні 64 роки. Щороку він приходить туди майже щодня впродовж двох тижнів. Загалом пенсіонер провів на фестивалі 2,5 роки.

Ветеран відвідує павільйон Шоттенхамель та сидить за столом №180. Першого дня фестивалю Вернер запланував випити 7-8 заходів (літрових кухлів пива). Раніше його нормою було 9 заходів.

Його гуляння триває з 12:00 до 23:00 і супроводжується великою кількістю закусок.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1