Олександра Заріцька похизувалась схудлою фігурою та показала, як тримає себе у формі

ЖИТТЯ

Солістка гурту “KAZKA” Олександра Заріцька вже давно зайнялась схудненням. Зірці українського шоу-бізнесу вдалося привести тіло в порядок. Однак, співачка ні в якому разі не зупиняється на досягнутому. Вона продовжує активно займатись спортом, підтримуючи себе у формі.

Нещодавно Олександра Заріцька поділилась новою публікацією. Виконавиця показала, як займається у спортзалі. В Instagram-stories солістка гурту “KAZKA” запостила кадр, на якому продемонструвала свою фігуру. Як виявилось, наразі Олександра Заріцька надає перевагу тренуванням на батуті. Відомо, що цей вид спортивних занять потребує чималої витривалості, але результат таких тренувань дуже ефективний.

Перед камерою співачка постала в обтислих лосинах та чорній футболці. Волосся вона зібрала у хвіст. А ще Олександра Заріцька займалась спортом без жодної краплі косметики. “Ось так. Пішов-пішов”, – жартівливо підписала публікацію співачка. Фоловери відразу похвалили солістку гурту “KAZKA”.

Вони засипали зірку компліментами та приємними словами. Підписники заявили, що Олександра Заріцька неабияк схудла та чудово тримає себе у формі. Також фоловери побажали співачці отримати бажаний результат та мати струнку фігуру.

Читайте також: Віталій Козловський показав, як катався на танку

Залишити відповідь