Олександра Заріцька зізналась, скільки грошей витрачає в місяць

ЖИТТЯ

Солістка гурту “KAZKA” Олександра Заріцька вирішила поділитись, скільки грошей витрачає в місяць. Про це зірка розповіла в новому інтерв’ю. Вона зізналась, що наразі старається економити та не витрачати кошти на непотрібні речі. За словами Олександри Заріцької, чимало грошей йде на збори для української армії.

На власні забаганки співачка витрачає не багато коштів. Також знаменитість повідомила, що здебільшого гроші йдуть на їжу та бензин. Одяг Олександра Заріцька отримує по бартеру. А ще зірка українського шоу-бізнесу зізналась, скільки вони разом з нареченим та її мамою витрачають на проживання у заміському будинку.

За словами солістки гурту “KAZKA”, на всю сім’ю йде приблизно 40 тисяч гривень. “Беремо комунальні послуги. У нас весь будинок електричний. Влітку це десь дві тисячі гривень, взимку – близько шести, тому що підлога й ця вся історія. На їжу ми витрачаємо багато. Ви знаєте, чоловіки люблять їсти кожні дві години. Витрачаємо на собак. Я дуже люблю квіти. Не витрачається багато. Тисяч сорок на всю сім’ю”, – повідомила Олександра Заріцька.

Під час війни співачка старається фінансово підтримувати ЗСУ. Вона часто дає кошти на благодійність та допомагає закривати різні збори.

Читайте також: Юлія Саніна зізналась, чи вважає Тіну Кароль своєю подругою

Залишити відповідь