Оля Полякова розкритикувала Анну Трінчер, яка дорікнула їй за використання фільтрів

ЖИТТЯ

Відома українська співачка Оля Полякова вирішила поділитись однією ситуацією, яка їй неабияк не подобається. Нещодавно зірка вперше розкритикувала популярну виконавицю та блогерку Анну Трінчер. Подробицями вона поділилась у новому випуску “Дорослих дівчат”. За словами Олі Полякової, співачка публічно дорікнула їй за використання фільтрів.

Слова Анни Трінчер неабияк обурили зірку українського шоу-бізнесу. “Ой, мені дуже подобається Аня Трінчер: “Я не використовую масок, я така натуральна вся, прекрасна і натуральна”. Тобі 22 роки, натуральна ти. Я взагалі народити тебе могла б, Аню Трінчер. І Маша, між іншим, теж. І мало того, не просто народити, а це ще було б не рано, розумієш, Аню Трінчер?” – заявила Оля Полякова.

Також співачка додала, що Анна Трінчер постійно хизується своєю натуральністю, тому не використовує ніяких фільтрів. Співачка не оцінила зауваження своєї колеги та поділилась власними думками. Також знаменитість додала, що не приховує той факт, що використовує фільтри, коли виходить на зв’язок з підписниками.

Оля Полякова зовсім цього не соромиться. Також співачка вважає себе красивою і без макіяжу. Однак, з фільтрами вона почувається набагато впевненішою.

Читайте також: Кохана Тараса Цимбалюка відповіла, чи живуть вони разом

Залишити відповідь