Оля Полякова розкритикувала Володимира Остапчука, назвавши його брехуном

ЖИТТЯ

Популярна українська співачка Оля Полякова часто критикує зірок шоу-бізнесу. Нещодавно разом з Машею Єфросиніною вона випустила нову серію проєкту “Дорослі дівчата”. Випуск був присвячений темі брехні. Телеведуча пригадала інтерв’ю з блогеркою Сашею Бо, яка спочатку розповідала про щасливе сімейне життя, а потім звинувачувала чоловіка в домашньому насиллі.

Оля Полякова перебила свою подругу та додала, як одного разу їй набрехав відомий шоумен Володимир Остапчук. Маша Полякова підтвердила слова співачки. Вона повідомила, що телеведучий теж їй збрехав.

“Я розповідаю про історію, коли ми з однією героїнею записали два інтерв’ю. Остапчук, це людина прийшла і повністю про все набрехала. Він розповів про своє щасливе прекрасне життя з жінкою і дітьми. Набрехав, бо він півроку вже як живе з іншою жінкою. Йому з цим жити і його совісті теж”, – розповіла Маша Єфросиніна.

За словами телеведучої, інтерв’ю з Володимиром Остапчуком було чотири роки тому. Тоді він був одружений з Оленою Войченко. Однак, чоловік вирішив приховати новий роман, тому запевнив, що в його сімейному житті все гаразд. Маша Єфросиніна додала, що це залишилось на совісті шоумена.

Читайте також: Ксенія Мішина вперше розповіла, як ексчоловік-аб’юзер відреагував на її вагітність

Залишити відповідь