Основні тренди в манікюрі на зиму 2024

ЖИТТЯ

Осінь добігає кінця, на носі грудень, і багато жінок вже замислюються про те, який же манікюр зробити на Новий рік, та й взагалі, що носити на руках взимку. Давайте більш детальніше про це сьогодні й поговоримо.

Перш ніж почати розповідати про манікюрні тренди цієї зими, ми повинні вам в дечому зізнатися. Ми не прихильники химерних ідей як у макіяжі, так і в манікюрі. І маємо сказати, що в зимовому сезоні 2023-2024 – все дуже ефектно, красиво і без зайвих, непотрібних деталей. Ну що ж, ось вам добірка трендів, а ви самі вибирайте те, що підійде саме вам.

Спокійні тони, використання білого кольору та сіро-сріблястих відтінків. Такий манікюр виглядає дуже благородно і по-новорічному.

Можна намалювати легкі геометричні елементи на одному нігті. Так манікюр буде виглядати не перевантажено і, в той же час, дуже елегантно.

Пастельні блакитні відтінки на коротких нігтях виглядають дуже шляхетно, стильно та просто красиво! А вам подобається такий манікюр?

Взимку 2024 року на нігті можна додати трохи золота – головне не перевантажувати їх і не робити зайвих принтів.

Рівний класичний червоний колір дуже підходить для Нового року. Це завжди ефектний варіант, тож можете без зайвих вагань робити червоний манікюр, з ним ви будете виглядати стильно та сучасно.

Невеликі деталі у вигляді простих цяток на нігтях гарно виглядають абсолютно в будь-якому сезоні. Такий манікюр виглядає просто і зі смаком!

Взимку 2024 можна додати в манікюр тваринний принт. Головне – малювати його не на всіх нігтях одразу. Більше того, у поєднанні з чорним глянцем він виглядає дуже круто!

Матові темні відтінки на нігтях підійдуть під будь-який колір шкіри. В даному випадку ми пропонуємо вашій увазі темно-зелений, глибокий та сильний колір.

Переливи сірих відтінків на нігтиках підійдуть до будь-якого вбрання. А ще, зверніть увагу на другий варіант, як гарно виглядає пір’їнка на нігтику! Це дуже модно!

Читайте також: Модні та яскраві ідеї червоного манікюру на зиму 2024

Залишити відповідь