Оце так «промах»! Російські пропагандисти показали фото «ліквідованого українського диверсанта» й епічно осоромилися — на знімку був «вагнерівець»

СУСПІЛЬСТВО

Російські пропагандисти опублікували фото «ліквідованого у Бєлгородській області диверсанта». Вони запевняли, що людина на фото нібито є «бійцем «Кракена», і всіляко потішалися з його зовнішності та факту смерті, передають Патріоти України.

Однак з’ясувалося, що на фото не український військовий, а ліквідований у Бахмуті найманець ПВК «Вагнер» Максим Білевич. Після того, як про це стало відомо, пропагандисти масово почали видаляти раніше розміщені пости. На це звернули увагу журналісти російського проєкту ASTRA.

«Російські Z-військкори напередодні масово поширили новину про нібито вбитого в Бєлгородській області бійця «Кракена». З’ясувалося, що на фото – боєць ПВК «Вагнер», який загинув під Бахмутом, а новину військкорам розіслав український активіст. Z-адміни опублікували інформацію, не перевіряючи її», – зазначено в повідомленні.

До того, як правда про особистість людини на фото розкрилася, російські пропагандисти бурхливо раділи смерті «диверсанта», а коментатори з Росії вважали доречним не тільки зловтішатися через його загибель, а й знущатися із зовнішності вбитого. Зокрема, у рисах обличчя чоловіка на фото особливо пильні громадяни держави-агресора розгледіли ознаки деградації.

Російські пропагандисти раділи ліквідації «бойовика ЗСУ». Джерело: ASTRA

Російські пропагандисти раділи ліквідації «бойовика ЗСУ». Джерело: ASTRA

Російські пропагандисти раділи ліквідації «бойовика ЗСУ». Джерело: ASTRA

Росіяни знущалися з зовнішності чоловіка, якого вважади «знищеним диверсантом». Джерело: ASTRA

Проте, як виявилося, явні ознаки розумової відсталості росіяни помітили у черговому «герої Росії» – своєму співвітчизнику, найманцеві ПВК «Вагнер» Максиму Білевичу. Окупант народився в російському місті Каменськ-Уральський, загинув в одній із численних «м’ясних атак» у Бахмуті.

За повідомленнями місцевих російських ЗМІ, окупант з «деградантською пикою», як тонко зауважили росіяни, був нагороджений медаллю «За відвагу» та Чорним хрестом ПВК «Вагнер».

Некролог Білевичу. Джерело: ASTRA

Некролог Білевичу. Джерело: ASTRA

Коли про особу людини на фото стало відомо, пропагандисти почали блискавично зносити свої пости. А дехто ще й спробував виправдатися за те, що сів у калюжу.

«Український ЦІПСО провів «масштабну» операцію, виставив фото загиблого бійця ПВК «Вагнер» на великих українських каналах», – написав роcійський пропагандист Таліпов, який, як і багато інших «блогерів», спершу опублікував допис про «бійця Кракена», а потім видалив його.

Проте брехню пропагандиста відразу викрили українці. «Жоден український канал не виставляв ці фотографії, вони намальовані від а до я повністю, ви отримали їх у бот і відразу опублікували», – відповів Таліпову автор каналу «Як це бачу я».

Прозорливі росіяни побачили у рисах обличчя людини на фото ознаки відсталості. Джерело: «Як це бачу я».Source by [author_name]