ОЦЕ ТАК ШТУРМ! Наше ДРГ налетіло: прямо вглиб до РФ — ціла база наша, весь особовий склад в землю — БРАВО!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Українські військові захопили цілу базу з окупантами у Запорізькій області та ліквідували там весь особовий склад. Про це повідомив журналіст Денис Казанський. Він посилається на зізнання екс-польового командира терористів так званої «ДНР» Володимира Новікова, більш відомого як «Алабай».

«Тема сьогоднішнього відео — сумна. Кілька днів тому в Запорізькій області сталася трагічна подія: ДРГ противника зайшла у «розполагу» (місце розміщення військових) і, загалом, викосила розполагу», — занив пропагандист.

Казанський зазначає, що жоден з російських воєнкорів про цей випадок не згадував. А ось Новіков підкріпив свої слова ще й відеороликом.

За словами Новікова, українська ДРГ нібито застосувала безшумну зброю.

«Противник зайшов у підвальне приміщення, яке використовувалося під розполагу. Закидали гранатами і засипали кулями. Втрати були величезні. Загалом, НП», — підсумовує військовий РФ.

У відповідь російські окупанти відкрили хаотичну стрілянину по своїх.

«Природно, люди відпочивали… було велике скупчення… Коли стріляють, рвуться гранати… Стався хаос, каша…і в тому числі один одного теж зачепили», — визнав Новіков.

Потім Новіков «наїхав» на російських командирів, які не організували належну охорону.

Наприкінці сумний окупант пригадав 2015 рік, коли ЗСУ нібито знищували російських загарбників на блокпостах у Донецькій області.

Нагадаємо, що вже місяць російські окупанти розвивають новий масштабний наступ на сході України, засипаючи вогневі позиції ЗСУ своїм «штурмовим м’ясом».

Зокрема, найбільше «дістається» Авдіївці, яку росіяни намагаються взяти в оточення, та Мар’їнці. Також ЗС РФ стягують сили під Куп’янськ, сподіваючись захопити важливий залізничний вузол.

У новому осінньому наступі ЗС РФ, констатують і аналітики, і військові, зазнають величезних втрат у живій силі і бронетехніці. Наприклад, з 10 жовтня на Авдіївському напрямку за останні два з половиною тижні росіяни втратили близько 6,5 тисяч осіб.

Залишити відповідь