Папа Римський приніс на молитву вервицю українського солдата, який загинув в Авдіївці

Політика, Світ

Папа Римський Франциск зібрав тисячі людей, щоб помолитися за загиблих у Секторі Гази гуманітарних працівників, а також полеглих українських військових. Із собою Папа приніс вервицю солдата, на ім’я Олександр.

Про це пише Associated Press.

Наприкінці загальної аудієнції Франциск показав туристам і паломникам на площі Святого Петра і закамуфльовану книгу Нового Завіту, які мав із собою 23-річний український військовий Олександр, коли його вбили російські війська в Авдіївці.

Демонструючи ці предмети, Папа Римський погортав сторінки книги Олександра і сказав, що у молодика ще було все життя попереду, коли його вбили.

Франциск попросив про хвилину мовчазної молитви, «думаючи про цю дитину та багатьох, подібних до нього, убитих у цьому безумстві війни».

Цю вервицю та книгу передала Папі Римському два тижні тому сестра Люсія Карам, черниця аргентинського походження, що живе в Іспанії. Вона очолила численні гуманітарні місії в Україну, щоб доставити допомогу та вивезти поранених солдатів.

Карам 13 березня писала в соцмережах, що Франциск розчулився під час приватної аудієнції, коли вона подарувала йому розарій Олександра та Новий Завіт. Сестра розповіла, що Франциск поцілував вервицю, яку сам благословив попереднього разу для того, щоб Карам розповсюджувала її в Україні.

Окрім того, під час молитви Франциск знову закликав до негайного припинення вогню в Секторі Гази та звільнення заручників, захоплених ХАМАСом. Молившись за сім’ї загиблих волонтерів World Central Kitchen, він закликав до надання гуманітарної допомоги жителям палестинського анклаву.

читайте також

Папа Франциск закликав росію та Україну провести обмін «всіх на всіх»

Залишити відповідь