«Patriot їх прожують і виплюнуть»: Пілот F-16 висміяв «міць» російської авіації і розвіяв міфи пропагандистів Путіна

ПОДІЇ УКРАЇНИ


Пілот винищувача F-16 підполковник Ден Гемптон заявив, що сумнівається, що РФ зможе сформувати ударну ескадрилью для ударів по Україні. Навіть якби в Росії це вийшло, ЗРК Patriot зможуть знищити ворожі літаки. Про це Гемптон розповів в інтерв’ю виданню «Голос Америки», передають Патріоти України.

За словами американського пілота, він сумнівається в тому, що РФ наразі має висококваліфікованих фахівців та обладнання для того, щоб сформувати ударну авіаційну групу.

«Якщо у них були ці люди, і це обладнання, чому вони не використовували його рік тому, чи не так? Я маю на увазі чому зараз?» — зазначив Гемптон.

Він також заявив, що Москва дуже сильна у пропаганді. Усі відомості про могутність російської армії виходять із самої РФ. Наприклад, якщо ударну ескадрилью буде сформовано з бомбардувальників, то з ними можуть впоратися й українські МІГ-29.

«І не забувайте про Patriot, Patriot їх прожують та виплюнуть», — сказав пілот. Крім того, Гемптон заявив, що у довгостроковій перспективі Україні могли б допомогти новітні винищувачі F-16, які називаються Block-70. За словами пілота, це дуже потужний літак. Щобільше, у майбутньому Україна могла б піти далі, щоби придбати F-35.джерело