ПЕРШИЙ УДАР США?! Ракети полетіли: АРМІЮ РФ В ПОПІЛ – Путін закричав, ядеркою по диктатору?!

Політика

Якщо Росія здійснить використання тактичної ядерної зброї на території України, то західний світ продемонструє рішучу реакцію. Відповідь НАТО буде дистанційною. Це було заявлено колишнім заступником голови Служби безпеки України, генералом-майором запасу Віктором Ягуном у інтерв’ю Главреду.

Згідно з його словами, Сполучені Штати вже попередили Росію, що в разі застосування окупантами ядерної зброї РФ отримає відповідь у вигляді запуску до 500 «Томагавків». Саме тому у Середземному морі на ротаційній основі знаходиться американська авіаносна група.

«Американці можуть використовувати повітряний простір країн НАТО, після чого Чорноморський флот і угруповання російських військ на території України можуть одночасно зникнути. Такою буде відповідь на ядерний удар по Україні, яку Росія напевно мала б завдати 24 лютого 2022 року, але не наважилася це зробити», — розповів Ягун.

Також він вважає, що якщо Росія піде на використання тактичної ядерної зброї в Україні, ситуація для неї серйозно зміниться. Підтримки з боку Китаю чи Індії не буде.

«Крім того, росіяни не зможуть виправдати використання ядерної країною тактичної ядерної зброї проти неядерної держави. Вони не зможуть сказати, мовляв, був напад на території, які вони записали до своєї конституції. Це абсурд. Ми теж можемо до своєї Конституції внести Білгород та Кубань, але цього не робимо», — додав він.

На погрози господаря Кремля відреагували у Білому домі. Прес-секретар Карін Жан-П’єр зазначила, що президент США Джо Байден знає про нові заяви Путіна щодо можливості застосування ядерної зброї.

У Білому домі зазначили, що подібною риторикою Путін намагається шантажувати країни Заходу.

«Президент, звичайно, в курсі», сказала Жан-П’єр у відповідь на запитання, чи доповіли голові Білого дому про останні ядерні погрози Путіна.

Залишити відповідь